top of page
Marble Surface
Ön Görüşme İçin 
4a9fbe_a1be56b6a75f4a67b72317178b1cd084~mv2_edited.jpg

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu Emel Sağlam

FTSK Logo (2).jpg

Hakkımda

40 yaşından sonra yaşam amacını keşfeden, anlatmaktan, öğrenmekten, uygulamaktan keyif alan hep gelişime açık, sıcak kanlı, hayata evet dedikçe başka iyi kapıların açıldığına inanan, gezmeyi seven, yeni tatları denemeyi seven, mutfağı değişimin ana merkezi haline getirmiş bir anne, eş, evlat, arkadaş, dost.....

Sağlığımın bozulması sonucunda aldığım tedavilerden sonra sağlıklı yaşamın aslında zor olmadığını, bunun için popüler tüketim çemberinden çıkmak gerektiğini fark ettiğimde bu konuda eğitim almaya karar verdim. Türkiye'nin önde gelen en kapsamlı fonksiyonel tıp eğitimini veren Fonksiyonel Tıp Platformu'ndan Yaşam Koçluğu eğitimini tamamlamış Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu'yum.

Nefesin şifa veren gücünü meditasyon ve yoga ile birleştirerek bedenle irtibatı sağlayan yeni yoga anlayışını benimsemiş değerli hoca Zeynep Aksoy'dan Advayta Yoga Eğitmenliği programını tamamlayarak yogayı programlarıma ekledim. Herkesin yoga yapabileceğini bireysel ve grup çalışmalarımda anlatıyor ve uyguluyorum.

Her insan bir cevherdir. İnsanın karşılaştığı zorluklara verdiği cevaplar kişiyi mücevher yapar demiş bir düşünür. Bu yüzden içimizdeki potansiyelin performansa dönüşmesi için sağlıklı yaşam alışkanlıklarına ihtiyaç vardır. Bütünsel anlayışla öğrencilere yol arkadaşlığı yapan Başkent Üniversitesi Onaylı Öğrenci Koçu'yum.

fonksiyonel%20t%C4%B1p%20ya%C5%9Fam%20ko%C3%A7lu%C4%9Fu%20cert_edited.jpg
ADVAYTA YOGA SERTİFİKASI.jpg

University Name

University Name

This is your Education description. Concisely describe your degree and any other highlights of your studies. Make sure to include relevant skills, accomplishments, and milestones gained. Don’t forget to adjust the timeframe in the subtitle.

Eğitimlerim

MBSR Eğitmeni                                2022 Mindfulness Institude

Mindful Yoga Eğitmenliği                   2022 Mindfulness Institude                                                                           Eğitmen Jonathan Weber 

MBSR
(Farkındalık Temelli Stres Azaltımı)    2021 Mindful Way Institute Filiz Hıdır 

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçluğu       2020 Fonksiyonel Tıp Platformu

200 saat Yoga Uzmanlık Nefes          2020 Advayta Yoga
Meditasyon Eğitmenliği       

Yaşam Tarzı, Beslenme ve Kanser     2020 Dr. Can Gürbüz

Öğrenci Koçluğu                                 2020 Başkent Üniversitesi

Çocuk Gelişimi Önlisans programı     2016 Atatürk Üniversitesi AUEZEF

Kumaş Tasarımcısı                             2001 Dokuz Eylül Üni. GSF Lisans 

öğrenci koçlıuğu cert_edited.jpg
MBSR EYLÜL.png
bottom of page